Z wizytą w Gabinecie Weterynaryjnym ,,Boliłapka"

Utworzono dnia 02.03.2020

Dnia 25 lutego 2020 r. klasy II a i III a uczestniczyły w spotkaniu z lekarzem weterynarii panem Jakubem Dmitrukiem, które odbyło się w Gabinecie Weterynaryjnym ,,Boliłapka" w Bolszewie. Była to kolejna ciekawa lekcja w terenie, ponieważ oddziały te realizują projekt ,,A GDY JUŻ DOROSNĘ...". W ten sposób poznają ciekawe zawody z różnych dziedzin życia. Uczniowie mieli okazję uzyskać ważne informacje na temat pracy weterynarza oraz cech które musi posiadać. Poprzez to spotkanie uświadomili sobie pojęcie empatii, którym trzeba się kierować nie tylko w kontaktach z ludźmi, ale również ze zwierzętami. Dzieci mogły przyjrzeć się podstawowym zabiegom dokonywanym w tym gabinecie oraz poznać wyposażenie, które używane jest przy zabiegach. Pan Jakub Dmitruk przekazał uczniom również wiele cennych wskazówek dotyczących wyboru tego zawodu i specjalizacji.

Z wizytą w Gabinecie Weterynaryjnym ,,Boliłapka"

Utworzono dnia 02.03.2020, 13:40