Występ grupy teatralnej JBT Junior

Utworzono dnia 08.04.2024

"Rzecz o Mikołaju Koperniku - astronomie" to przedstawienie, które zostało zaprezentowane przez grupę JBT Junior całej społeczności szkolnej, z okazji Dnia Patrona.

Dzieci przygotowywały się do tego występu pod czujnym okiem reżysera p. Marka Czoski, przy współpracy z p. Beatą Brylowską.  Piękną scenografię oraz kostiumy zaprojektowała i przygotowała p. Marzena Hazuka - Beraś. Natomiast nad oprawą muzyczną przedstawienia czuwała p. Patrycja Klein. Aktorzy starali się pięknie zagrać swoje role. Część z nich zaprezentowała również umiejętności taneczne, dzięki którym wszyscy mogli obejrzeć taniec dwórek.  Chórzyści pięknie zaśpiewali przygotowane utwory. Przedstawienie bardzo się spodobało publiczności.

Aktorzy i muzycy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Pani dyrektor Justyna Miszke - Redman również doceniła grę aktorską i talent wokalny naszych  uczniów.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego występu.

Występ grupy teatralnej JBT Junior

Utworzono dnia 08.04.2024, 23:04