Wyniki konkursu "Bezpieczna droga do szkoły"

Utworzono dnia 16.12.2020

W poniedziałek, 14 grudnia nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem konkursu było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego, które przyczynią się do ich bezpieczeństwa m.in. podczas drogi do szkoły.

W zabawie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace plastyczne wykonane zostały różnymi technikami, w większości z nich zastosowano technikę łączoną. Przedstawiając swoją bezpieczną drogę do szkoły, dzieci uwzględniły znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, odblaskowe ubranie oraz prawidłowe przejście przez ulicę. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Amelia Szotrowska-Tokarska 2F
II miejsce Kinga Dąbrowska 2G
III miejsce Michalina Kielińska 1B

Wyróżnienie::
Jakub Stolz 2F
Błażej Bylica 2F

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz rodzicom za pomoc w przesłaniu zdjęć do organizatorów. Każda praca jest piękna i estetycznie wykonana. Dyplomy oraz nagrody dla laureatów zostaną wręczone po powrocie do szkoły. DZIĘKUJEMY!!!

Wyniki konkursu "Bezpieczna droga do szkoły"

Utworzono dnia 16.12.2020, 18:07