Warsztaty z Wydawnictwem Zakamarki

Utworzono dnia 25.03.2024

W naszej bibliotece szkolnej zagościło  "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai"  za  sprawą  Wydawnictwa  Zakamarki.  Nasi  czytelnicy z klasy IIa, IIc, IId, IIIe, IIIh  wzięli udział w warsztatach detektywistycznych.  Mieli  okazję  wcielić  się  w role  prawdziwych  detektywów,  bazując na  jednej  z popularnych  książek  dla  dzieci -  "Tajemnica diamentów"  z serii Biuro  Detektywistyczne Lassego  i Mai. W ramach tych zajęć odbył się również pokaz multimedialny połączony z interaktywnym czytaniem. Po zajęciach nasi czytelnicy mogli wypożyczyć książki z prezentowanej serii lub zakupić je w promocyjnych cenach od naszych gości. Wizyta Wydawnictwa Zakamarki w bibliotece szkolnej okazała się nie tylko doskonałą zabawą, ale również wartościowym doświadczeniem edukacyjnym. Uczniowie świetnie się bawili, ale także zdobyli nowe umiejętności i doświadczyli przyjemności czytania i rozwiązywania zagadek detektywistycznych. Bez wątpienia był to dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Warsztaty z Wydawnictwem Zakamarki

Utworzono dnia 25.03.2024, 15:47