Podsumowanie projektu "Akademia Zdrowia"

Utworzono dnia 03.04.2024

3 kwietnia 2024 roku odbyły się warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach projektu "Akademia Zdrowia". Uczestniczyły w nich klasy 1D, 2C i 2D. Podczas warsztatów uczniowie zdobyli praktyczne umiejętności związane z udzielaniem pomocy w nagłych sytuacjach zdrowotnych. Ćwiczyli resuscytację krążeniowo-oddechową, bandażowanie ran oraz postępowanie w przypadku udaru czy zatrzymania krążenia. Wszyscy uczestnicy aktywnie brali udział w zajęciach i wykazywali się dużym zaangażowaniem. Projekt "Akademia Zdrowia" zakończył się sukcesem, dając uczniom wartościową wiedzę i umiejętności, które mogą być przydatne w codziennym życiu.

Podsumowanie projektu "Akademia Zdrowia"

Utworzono dnia 03.04.2024, 22:10