Laureaci konkursów 2018/2019

Utworzono dnia 13.12.2019

Oddziały przedszkolne i klasy I-III:

- Dopke Mateusz 1b - I miejsce Skarby Pani Jesieni rejon

- Brożek Kacper 1c - III miejsce Bieg po zdrowie gminny A. Sulik –Wysiecka

- Orłowski Mikołaj 1c - II miejsce Bieg po zdrowie gminny A. Sulik – Wysiecka

- Ruszewska Dominika 2c - III miejsce Rodzinny fotograficzny „Barwy jesieni” gminny, S. Kostecka

- Konkol Jan 2d - II miejsce Kto Ty jesteś… rejon M. Baczkowska

- Gulcz Paulina 2d - II miejsce Skarby Pani Jesieni rejon M. Baczkowska

- Lange Mikołaj 2f - wyróżnienie 100-lecie Niepodległości ogólnopolski B. Pionk

- Nastały Oliwia 3c - I nmiejsce VI Pomorski Festiwal Piosenki dla dzieci „Bursztynowa nutka” wojewódzki V. Turczyn

- Nastały Oliwia 3c - I miejsce Konkurs Pieśni Patriotycznej rejon S. Kwidzińska

- Nastały Oliwia 3c - I miejsce Konkurs piosenki „Muzyczne ZOO” rejon V. Turczyn

- Zespół „Calineczki” 0c - III miejsce Konkurs piosenki „Muzyczne ZOO” rejon J. Karczewska (Skład zespół Caleneczki to: Laura Sznajder, Anastazja Smełsz, Zofia Słowińska)

• Paulina Gulcz 2d (Baczkowska, Kołacz) I miejsce rejonowy konkurs plastyczny „Co Ci chodzi po głowie”

• Paulina Gulcz 2d (Baczkowska, Kołacz) I miejsce Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Bezpiecznie i zdrowo spędzam czas na zimowo”

• Selonke Wiktoria 1a (Walkusch Anita) wyróżnienie – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…”

• Roda Sebastian 1e (Ficek Ewelina) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…”

• Turkevych Andrii 3d (Ruc Wioletta) wyróżnienie – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…”

• Turkevych Andrii 3d (Smentoch Katarzyna) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…” – kartka komputerowa

• Bieschke Anastazja 3d (Smentoch Katarzyna) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…” – kartka komputerowa

• Burda Gabriel 3d (Smentoch Katarzyna) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…” – kartka komputerowa

• Konkol Agata 0h (Burda Agnieszka) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…” – kartka komputerowa

• Reschke Julia 2b (Chmura Katarzyna) wyróżnienie – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…”

• Nowacki Igor 2e (Sowa – Bednarska Anita) 2 miejsce – rejonowy „Gwiazdka tuż…tuż…”

• Ruszewska Dominika 2c (Kostecka Sandra) 1 miejsce – rejonowy plastyczny „Bal karnawałowy w ZOO

• Jankowska Nicola 3a (Czapp - Grabowska) 2 miejsce – gminny konkurs recytatorski

• Wilczewska Elena 3b (Gregorczuk Elżbieta) 3 miejsce – Gminny Konkurs „Kocham Cię Polsko”

• Burda Gabriel 3d (Ruc Wioletta) 3 miejsce – Gminny Konkurs „Kocham Cię Polsko”

• Bach Jakub 3d (Ruc Wioletta) 3 miejsce – Gminny Konkurs „Kocham Cię Polsko”