Gazetka "Ale NEWS!" - MAJ/CZERWIEC 2019

Utworzono dnia 17.06.2019

MAMY TO! – I MIEJSCE w 25. Ogólnopolskim Konkursie Gazet Szkolnych – „Nasza gazeta” … Nagroda stanowi przepiękne podsumowanie naszej 20 - letniej, twórczej pracy.

Poza tym… Praca wre… Tym razem rozmawiamy z laureatami konkursów, poszukujemy ludzi z pasją. Przesiadamy się do pociągu i jedziemy do Lubeki, Krakowa, Wadowic, Oświęcimia. Zatrzymujemy się na konkurs w Piaśnicy i mkniemy na Euroweek do Różanki. Po drodze certyfikat z j. niemieckiego. Nie zapominamy o ludziach dotkniętych autyzmem. Pracujemy jako wolontariusze podczas festynu „Zostań Dawcą Szpiku”. Recytujemy, świetnie bawimy się podczas Dnia Św. Patryka, na festiwalu fizyki, zgłębiamy chemię. Ważna sprawa - rozmawiamy na temat bezpieczeństwa w sieci, o uzależnieniach od telefonu, wyborze szkoły, przyszłej pracy i ….
To już koniec…. To już finał… Absolwenci! Szczęśliwej drogi w dorosłość! Słonecznych, bezpiecznych, udanych WAKACJI!!!

Grafika okolicznościowa -  p. Marzena Hazuka - Beraś

ZAŁĄCZNIKI: