Dzień Babci i Dziadka w IIId

Utworzono dnia 03.02.2020

W tym roku Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 31 stycznia. Klasa IIId zaprosiła nie tylko swoich dziadków, ale także mieszkańców Domu Pomocy Społecznej z Wejherowa. Uczniowie zaprezentowali gościom przedstawienia pt. ,,Wieczór wigilijny, ,,Nowoczesna babcia i dziadek oraz taniec hiszpański. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.