Metody nauczania w klasach I-III – warsztaty

Utworzono dnia 29.08.2022

29 sierpnia 2022 pani Hanna Honik-Hewelt przygotowała dla nauczycieli języków obcych warsztaty z nauczania w klasach I-III, podczas których podzieliła się wiedzą na temat charakteru pracy i metod z najmłodszą grupą uczniów w szkole podstawowej. W nadchodzącym roku szkolnym część nauczycieli rozpocznie nauczanie w klasach I-III. Do tej pory pracowaliśmy ze starszymi dziećmi, dlatego chętnie skorzystamy z rad i cennych wskazówek przekazanych przez panią Hannę. Na spotkaniu zaprezentowane zostały materiały z kursu Learning, Fun and Games Methodology for Primary Level na Malcie, w którym Pani Honik brała udział w ramach projektu Erasmus+ pt. „Nauka języków obcych specjalizacją w SP Kopernik Bolszewo. Mielismy również okazję poznać inne sposoby prowadzenia zajęć wypracowane przez prowadzącą spotkanie.

Metody naucznia w klasach I-III

Utworzono dnia 30.08.2022, 15:29