Dzień Świętego Patryka

Utworzono dnia 01.04.2019

W pierwszym dniu wiosny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka. To pierwsza tego typu impreza w naszej placówce zainicjowana przez Panią Annę Dzięcielską (pomysłodawczyni zabaw), Panią Anetę Mitrowską i Panią Joannę Syska. Wszystkie Panie uczestniczyły w kursie języka angielskiego w Dublinie w ramach projektu Erasmus+ i nawiązując do pobytu w Irlandii chciały przybliżyć naszej młodzieży kulturę tego kraju. Uczniowie w ciągu dnia rozwiązywali różne łamigłówki i polowali na skarb odczytując kody QR rozwieszone po całej szkole. Pod każdym z nich ukryta była zagadka dotycząca Irlandii oraz wskazówka prowadząca do następnego kodu. Wszystkie zadania były napisane po angielsku, więc uczniowie mogli również szlifować swoją znajomość języka obcego.

Wszyscy dobrze się bawili, a poszukiwania skarbu uwieńczone zostały słodkim upominkiem. Uczniowie biorący udział w poszukiwaniach skarbu zapisywali swoje odpowiedzi na specjalnych kartach, które później wzięły udział w losowaniu voucheru na Dzień bez Pytania i Kartkówek.

Dzień Świętego Patryka

Utworzono dnia 01.04.2019, 21:49