Weekend cudów Szlachetnej Paczki za nami!

Utworzono dnia 12.12.2022

Dzięki Wam, znowu się udało. Pani Halinka otrzymała od nas wszystko, czego potrzebowała, aby te święta były piękne.

Dziękujemy całej społeczności szkoły, wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w akcję.

Dziękujemy za pyszne ciasta na Dzień Wolontariusza, dzięki którym udało się zebrać pieniądze na lodówkę dla Pani Halinki. Z całego serca dziękujemy za dary. Dziękujemy uczniom, którzy pakowali wszystko tuż przed weekendem cudów. Pomaganie jest piękne! Jesteście kochani!

Marzena Hazuka-Beraś

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Przyjechaliśmy z paczkami do pani Haliny w sobotę koło południa. Przywitano nas bardzo radośnie i otwarcie. Po wniesieniu wszystkich paczek zaczęło się ich otwieranie. Najwięcej radości sprawiła lodówka, która została wyściskana przez panią Halinę w pierwszej kolejności. Podczas otwierania paczek było dużo śmiechu. Było widać radość z każdego kartonu. Bardzo często padały słowa: "To mi się przyda" lub "Ile tego jest!". Ofiarowany koc od razu znalazł swoje miejsce przy łóżku wnuczki, która często ją odwiedza. Po otwarciu wszystkich paczek pojawiło się wzruszenie. Pani Halina nie spodziewała się, że tak dużą pomoc otrzyma. Wychodząc, wszystkich nas wyściskała.

Słowo od Rodziny

Chciałabym gorąco podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do stworzenia tak wspaniałych paczek - zdrowych, rodzinnych i tak szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia jakie będą w tym roku w ich domu oraz wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok.

Słowo od Wolontariusza

Niezmiernie się cieszę, że mogłem brać udział w tej akcji z Wami. Cieszę się, że tak jak i my, Wy również macie w swoich sercach potrzebę dzielenia się cząstką siebie z innymi ludźmi. Życie jest przewrotne i człowiek nie wie, czy i kiedy może się znaleźć w sytuacji, kiedy potrzebna będzie pomoc innych osób. Dlatego z całego serca Wam dziękuję za zaangażowanie, poświęcony czas i oczywiście wspaniałą Paczkę.

Weekend cudów Szlachetnej Paczki za nami!

Utworzono dnia 12.12.2022, 18:38

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.