W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Nasz Dom”

Utworzono dnia 07.02.2019

Pod koniec stycznia 2019 r. uczniowie klasy 6E wraz z wychowawcą oraz nauczycielem wspomagającym złożyli wizytę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Nasz Dom” w Górze. Zaprezentowane zostały tam Jasełka Bożonarodzeniowe. Występ aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyło wielu wzruszeń, a także zachęciło widzów do aktywnego udziału poprzez wspólne śpiewanie kolęd. Szczególnym momentem był śpiew p. Józefa, który mimo sędziwego wieku, zadziwił uczniów znajomością wszystkich zwrotek jednej z pieśni.

Po przedstawieniu mieszkańcy Naszego Domu obdarowani zostali przez uczniów upominkiem. Na zakończenie przy ciepłej herbacie oraz słodkim poczęstunku nasza młodzież miała okazję porozmawiać z paniami pracującymi w ośrodku jak i pensjonariuszami.

Dla naszych uczniów to spotkanie okazało się nie tylko zachętą do podtrzymywania tradycji kolędowania ale również wzmacniania relacji międzypokoleniowych. Młodzież miała okazję przekonać się jak niewiele trzeba, żeby sprawić komuś radość.

W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Nasz Dom”

Utworzono dnia 07.02.2019, 18:51