"Trudne wierszyki łamiące języki"

Utworzono dnia 03.03.2020

Niedawno w oddziałach przedszkolnych Pani Ania Bieńkowska oraz Pani Alicja Wojciechowska zorganizowały Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Trudne wierszyki łamiące języki”. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe: 3-4 latki, 5 latki oraz 6 latki. Komisja w składzie: pani Dyrektor Sabina Zima, pani Justyna Kuhr oraz pani Joanna Gruba, wyłoniły z każdej grupy wiekowej zwycięzców. Laureaci konkursy przedszkolnego zostali zgłoszeni na czwartą edycje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Trudne wierszyki łamiące języki”, który odbywał się w Powiatowej Bibliotece w Wejherowie. Dzieci zaprezentowały tam swoje wierszyki i otrzymały następujące miejsca:

Antoni Rompza, grupa 0 „i” - 1 miejsce (5-latki)

Maria Toruńczak, grupa 0 „g” - wyróżnienie (5-latki)

Lena Czarnocka, grupa 0 „d” - wyróżnienie (6-latki)

Pozostałe dzieci: Filip Szimelfennig, Julian Dibowski, Pola Styn, Emilia Wrońska i Michalina Kielińska dostały dyplomy za udział, mogły uczestniczyć w pokazie magika i świetnie się bawić.

Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!!!

"Trudne wierszyki łamiące języki"

Utworzono dnia 03.03.2020, 13:59

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.