Szkolne Oskarki

Utworzono dnia 29.10.2020

13 października 2020 r. w naszej szkole miała miejsce niecodzienna uroczystość. Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli oraz pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej przemiłą niespodziankę.
Aby uczcić święto uczniowie postanowili na wzór „Amerykańskiej Akademii Filmowej” przyznać  i wręczyć Oskary. Galę poprzedziło głosowanie przeprowadzone wśród uczniów klas IV-VII. Każdy uczeń mógł zagłosować na jednego kandydata w każdej kategorii.
Po podliczeniu głosów wytypowano nauczycieli w ośmiu kategoriach.
„Złotym kagankiem”, czyli najważniejszym i najcenniejszym Oskarem wyróżniono p. dyrektor – Katarzynę Paczoskę oraz p. wicedyrektor -  Justynę Miszke – Redman.
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok" – to motto Coco Chanel. Tej umiejętności na pewno nie brakuje laureatce nagrodzonej w kategorii „Ikona Mody” p. Marzenie Hazuce – Beraś. „Uśmiechaj się rano, uśmiechaj wieczorem, uśmiechaj przez cały dzień, świat się piękniejszy otworzy przed tobą, gdy tylko uśmiechniesz się” – to dewiza laureatki w kategorii „Czarujący uśmiech” - p. Alicji Hopa. Nauczyciela, który posiada bardzo wyostrzone zmysły, widzi wszystko, co się dzieje w klasie, nagrodzono statuetką "Sokole oko". Bezkonkurencyjna w tej kategorii była p. Grażyna Włudarska. Pani Anna Szymczyk odebrała Oskara "Złota piła" dla nauczyciela wymagającego i surowego. "Mistrzem ciętej riposty" został p. Marek Czoska, który potrafi znaleźć odpowiedź na każde pytanie, a jego wypowiedzi są błyskotliwe i oryginalne. "Super nauczyciel", to wyróżnienie odebrała p. Ilona Szukieć, która zawsze stoi po właściwej stronie.
Są pedagodzy, którzy potrafią swoim postępowaniem rozładować trudną sytuację i zawsze służą pomocą. W kategorii "Złote serce" zwyciężyła p. Patrycja Klein. Pani Marzena Jędrzejewska odebrała Oskara "Skarbnica wiedzy". To nauczycielka, która świetnie potrafi przekazać wiedzę swoim uczniom. Wyjątkową statuetkę "Pomocna dłoń" otrzymała p. Anna Uzdrowska – za nieocenioną pomoc w każdej sytuacji. Dla pozostałych nauczycieli i pracowników szkoły Samorząd Uczniowski przygotował przepiękne laurki z życzeniami.
Ogromne podziękowania należą się p. Marzenie Hazuce – Beraś za pomoc w przygotowaniu gali oraz wykonanie złotych statuetek i dekoracji. Warto wspomnieć, że podczas gali nie zabrakło czerwonego dywanu na wzór amerykańskiej uroczystości.
    Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Szkolne Oskarki

Utworzono dnia 29.10.2020, 17:26