Spotkanie z wydawnictwem „Zakamarki” w bibliotece szkolnej

Utworzono dnia 14.01.2020

10 stycznia 2020 roku uczniowie klas trzecich i piątych z ulicy Szkolnej zostali zaproszeni przez bibliotekę szkolną na spotkanie z serią książek o Tsatsikim. Warsztaty te przeprowadzili animatorzy z wydawnictwa Zakamarki.
Spotkanie inspirowane było książką Moni Nilsson „Tsatsiki i wojna oliwkowa”. W trakcie warsztatów dzieci będą miały możliwość poznać ciekawostki o kraju ojczystym bohatera książki - czyli Grecji (poznały flagę, mapę, hymn, zabytki Aten, bogów greckich i gaj oliwny). Uczniowie podczas warsztatów mogli obejrzeć i zakupić też książki z wydawnictwa „Zakamarki”. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i zainspirowały do przeczytania przedstawionej serii książek o Tsatsikim.

Spotkanie z wydawnictwem „Zakamarki” w bibliotece szkolnej

Utworzono dnia 14.01.2020, 19:15