Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 23.11.2020

Poranny posiłek odgrywa znaczącą rolę w przyswajaniu wiedzy, pomaga w koncentrowaniu się na zajęciach i… dodaje apetytu na dodatkowe aktywności umysłowe. Dlatego nasza klasa If wzięła po raz kolejny udział w akcji „Śniadanie daje moc”.

W tym roku wyjątkowe śniadania pojawiły się w domach naszych uczniów. Zachęceni przez wychowawcę oraz swoich rodziców uczniowie uczący się w tym czasie zdalnie zadbali o swoje śniadania – posłużyły temu spotkania online i krótkie ciekawostki na temat zdrowego odżywiania. Wszystko po to, aby zwrócić uwagę na to, że podstawą dobrego dnia jest dobre śniadanie: pierwsze i drugie, bo to posiłki dające nam energię po długim okresie nocnego odpoczynku. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami przygotowały kolorowe, pyszne, zdrowe posiłki- kanapki, sałatki, świeże soki. Wszystkie te działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów.  Niech śniadanie w czasie pandemii daje nam wszystkim prawdziwą moc!

Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 23.11.2020, 18:38

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.