Ślubowanie Klas Pierwszych

Utworzono dnia 03.10.2020

Ślubuję być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły
Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować kiedy urosnę.
Będę się starać być dobrym kolegą,
swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”

Powyższe tak ważne słowa ślubowania, wypowiedziały dzieci ze wszystkich klas pierwszych naszej szkoły. 25 września w hali sportowej przy ul. Leśnej, odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Ze względu na trwającą pandemię ślubowanie zostało podzielone na dwie tury. Pierwsza grupa dzieci z klas 1e, 1f i 1g ze szkoły przy ulicy Leśnej, spotkała się na uroczystości o godz. 9.00, natomiast druga grupa uczniów ze szkoły przy ulicy Szkolnej z klas 1a, 1b, 1c i 1d o godz. 11.00. W tym dniu uczniowie nie mieli zajęć dydaktycznych. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu państwowego, przemówieniu Dyrekcji szkoły Pani Katarzyny Paczoska, Pani Sabiny Zima, Pani Doroty Sychowskiej, a także krótkiej części artystycznej w wykonaniu dzieci, rozpoczęto ceremonię ślubowania. Od tej chwili już wszystkie dzieci z klas pierwszych stały się uczniami. Na pamiątkę tego bardzo ważnego dnia, uczniowie otrzymali legitymacje, dyplomy, medale oraz słodkie upominki.

Wszystkim pierwszoklasistom GRATULUJEMY i życzymy wielu sukcesów w nauce.

Ślubowanie Klas Pierwszych

Utworzono dnia 09.10.2020, 17:25