Rodzinne warsztaty plastyczne „ I ty możesz zostać świętym Mikołajem”

Utworzono dnia 11.12.2019

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Tradycją naszej szkoły stały się coroczne warsztaty plastyczne pt. „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". W tym roku odbyły się po raz szósty. Organizatorkami warsztatów były panie Anna Sulik-Wysiecka, Malwina Reschke-Budzisz.

Uczestnicy spotkań wykonali piękne świąteczne kartki, bombki i zawieszki na choinkę, Uczniowie  wspomagani przez rodziców, rodzeństwo oraz innych członków rodzin znakomicie się bawili. Powstały ciekawe prace, które będą prezentem dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie, którzy przyjadą do naszej szkoły na wspólne kolędowanie. Wyjątkowa, świąteczna atmosfera warsztatów sprawiła, że ich uczestnicy spędzili niezapomniane chwile w gronie najbliższych.