Piłka ręczna

Utworzono dnia 13.03.2020

Dnia 24 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Poziom gry był wysoki tak samo jak umiejętności zawodników biorących w nim udział. Dużo emocji i ogromny stres nie sprzyjał naszym zawodnikom. Tym razem od naszej, jak dotychczas niepokonanej drużyny, okazali się lepsi zawodnicy z Nowego Dworu Wejherowskiego. Pojedynek zakończył się remisem dlatego musiał zostać rozstrzygnięty rzutami karnymi, w których niestety lepiej poszło naszym przeciwnikom. Trzymamy mocno kciuki za chłopców z Nowego Dworu, którzy będą reprezentować naszą gminę 9 i 10 marca na Mistrzostwach Powiatu. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Orla, a tuż za nimi kolejno Gościcino i Gowino.

Dwa dni później, 26 lutego nasza reprezentacja dziewcząt, miała więcej szczęścia niż chłopcy. Uczennice SP Bolszewo pokonały wszystkie zespoły, zajmując pierwsze miejsce przy czym zapewniły sobie awans do Powiatowych Igrzysk 11 i 12 marca. Za naszymi dziewczynkami na drugim miejscu stanęła drużyna z Orla, tuż za nimi dziewczyny z Góry, tuż za podium uplasowały się drużyny z Gościcina i Nowego Dworu. Wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry. Wszystkim gratulujemy, a wygranym życzymy dalszych sukcesów na dalszym etapie.

Skład dziewcząt: Czepik Oliwia VIIIA, Wiczling Oliwia i Roksana VIII A, Baranowska Wiktoria VIIIA, Zielonko Małgorzata VIIIB, Kuźma-Ebel Dominika VIIID, Madej Emilia VIIF,Agata KujawskaVIIB, Dosz MonikaVIIB, Kaczykowska Klaudia VIIB.

Skład chłopców: Czosnyka Igor, Gradzik Bartłomiej, Plichta Mikołaj, Pawlicki Marcin,Nawrocki Szymon,Kaiser Szymon, Hebel Kacper - VIIB, Konkol Jakub,Bach Grzegorz - VIIC Szczypior Norbert - VIIID, Surowiecki Filip, Białobłocki Damian - VIIF, Wilk Jakub, Majkowski Maksymilian - VIIIA.

Piłka ręczna

Utworzono dnia 13.03.2020, 17:58