PAN STOP -zdalne lekcje techniki w klasach czwartych

Utworzono dnia 27.11.2020

W szkole promuje się bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W związku z tym na zdalnych lekcjach techniki uczniowie klasy IV wykonali pacynkę Panią lub Pana STOP. Potrzebowali do tego drewnianej łyżki, kolorowego papieru, klamerek do bielizny oraz zapału do pracy i znajomości znaków drogowych. Pan/Pani STOP trzyma wybrane przez uczniów znaki drogowe, które samodzielnie wykonali na karteczkach z kartonu. W ten sposób doskonalili swoją wiedzę ze znajomości znaków drogowych, zapamiętując ich kształty i kolory. Prawie wszyscy uczniowie zaangażowali się w wykonanie Pana i Pani STOP łącznie  z zaangażowaniem rodziców , niektórzy nadali mu nawet imię.
Nauczyciel techniki Bożena Reszke

Pan Stop - prace uczniów