Niepełnosprawność nie musi ograniczać

Utworzono dnia 10.11.2018

Dnia 26.10.2018 r. dzieci z klas integracyjnych IVa i VIe brały udział w projekcie edukacyjnym „ Niepełnosprawność nie musi ograniczać”. Uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do restauracji w Bolszewie „U Bąbli”. Głównym celem spotkania się dzieci w takim miejscu było uspołecznienie i integracje dzieci niepełnosprawnych z środowiskiem społecznym. Uczniowie mieli okazje samodzielnie dokonać wyboru jak i również oszacować wartość zamówienia. Uczniowie szybko poradzili sobie z tym zadaniem i przeszli do zamawiania wybranych potraw. W trakcie naszego pobytu zostaliśmy bardzo ciepło i miło przyjęci przez personel restauracji jak i gości przebywających w lokalu. Na zakończenie otrzymaliśmy bardzo miłą niespodziankę sam szef kuchni zaserwował swoim młodym klientom smakowity pucharek lodów, za co chcielibyśmy bardzo podziękować.

Niepełnosprawność nie musi ograniczać

Utworzono dnia 10.11.2018, 19:44