Mikołajkowy konkurs czytelniczy

Utworzono dnia 12.12.2019

Z okazji Mikołajek, w naszej szkole, został zorganizowany konkurs czytelniczy dla klas IV – VI, pod kierunkiem pań: Agnieszki Olczak, Karoliny Kreft, Aleksandry Budnik – Taszek. Z każdej klasy zostało wybranych 2 – 3 uczniów, którzy następnie współpracowali w grupach, aby wspólnie wykonać zadania konkursowe. Uczniowie mieli przeczytać tekst dotyczący życia Św Mikołaja z Miry oraz zwyczajów mikołajkowych, a potem odpowiedzieć na pytania, zagadki i wykonać różne, ciekawe zadania. Dopiero po wykonaniu jednego zadania, uczestnicy otrzymywali podpowiedź gdzie ukryte jest kolejne. Po rozwiązaniu ostatniego zadania, na zwycięzką grupę, czekała ukryta słodka niespodzianka. Dodatkowo dla wszystkich uczestników zorganizowany był miły poczęstunek, aby każdy poczuł się doceniony, a mikołajkowy dzień upłynął w przyjemnej atmosferze.

Mistrzami naszej zabawy zostali:

·         Gracjan Wściubiak, kl. 4c,

·         Paulina Nadolska, kl. 6c,

·         Julia Owczarek, kl. 6c,

·         Patryk Wójcik, kl. 6e,

·         Filip Bach, kl. 6f.

Wyróżnienia za najlepszą współpracę i troskę o wszystkich członków grupy otrzymali:

·         Wiktoria Markowska, kl. 4b,

·         Jakub Drawc, kl. 4c

·         Dorota Klein, kl. 5a,

·         Zuzanna Wos, kl. 5a,

·         Jakub Bach, kl. 6c.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Mikołajkowy konkurs czytelniczy

Utworzono dnia 12.12.2019, 10:10

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.