Konkurs na kartkę świąteczną

Utworzono dnia 30.12.2019

Dnia 19.12.2019 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę świąteczną, w których uczestniczyli uczniowie świetlicy przy ul. Leśnej. W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy wykazali się ogromnym talentem i kreatywnością. Jury w którego skład wchodzili rodzice, pracownicy szkoły wybrali 12 laureatów.

Z każdej grupy wiekowej wyłoniono trzech zwycięzców i jedno wyróżnienie. Wszystkim ogromnie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, przy czym chcemy wspomnieć, iż kartki zostały przekazane Oddziałowi Dziecięcemu w Wejherowie. Akcję wsparła p. Kinga Szczygieł, która wraz z uczniami z koła plastycznego również wykonała kartki świąteczne. Mamy nadzieję, że ten drobny gest wywoła uśmiech u najmłodszych.

Konkurs na kartkę świąteczną

Utworzono dnia 30.12.2019, 19:10

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.