Konkurs "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Utworzono dnia 12.01.2021

W grudniu odbył się konkurs plastyczno - techniczny pt. "Magia Świąt Bożego Narodzenia". Konkurs przeznaczony był dla przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych. Trwał on 03.12.2020 - 18.12.2020. Na konkurs wpłynęło 46 prac. Zainteresowanie było bardzo duże, a prace były przepiękne. Komisja konkursowa powołana przez organizatorów oceniła pracę pod względem: pomysłowości, oryginalności, samodzielności i estetyki wykonania pracy. Wyłoniono laureatów trzech podwójnych miejsc i przyznano wyróżnienia. Laureaci  i wyróżnione dzieci zostaną nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi po feriach zimowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Konkurs "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Utworzono dnia 12.01.2021, 18:09