Jeszcze raz Andrzejki

Utworzono dnia 12.12.2019

Samorząd Uczniowski z budynku szkoły przy ulicy Szkolnejzorganizował szkolne andrzejki. Tego dnia główny hol w budynku przy ul. Szkolnej zamienił się w Salon Wróżb. Nie tylko dorośli uwielbiają wróżby, dzieci również chcą poznać swoją przyszłość. Każdego nurtują pytania: Jakie imię będzie nosić moja sympatia?, Kim zostanę, kiedy dorosnę? Co czeka mnie w najbliższej przyszłości? Na te i inne pytania uczniowie mogli uzyskać odpowiedź, biorąc udział w szkolnych andrzejkach. W czasie zabaw nie zabrakło serc oraz kart z imionami, wróżb z kostkami, koła fortuny, kwiatowej przepowiedni oraz magicznych kubeczków. Andrzejki były wspaniałą okazją do dobrej zabawy, dostarczyły uczniom wielu pozytywnych emocji, wywołały uśmiech na twarzach i wprawiły wszystkich w andrzejkowy nastrój.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę.

Jeszcze raz Andrzejki

Utworzono dnia 12.12.2019, 09:11