Jasełka "Tamtej nocy w Betlejem"

Utworzono dnia 30.12.2019

Dnia 20 grudnia uczniowie klas IV -VI, nauczyciele, pracownicy administracji oraz zaproszeni rodzice mogli obejrzeć jasełka pt. "Tamtej nocy w Betlejem". Przedstawienie o w/w tytule wystawili uczniowie naszej szkoły, należący do koła teatralnego JBT Junior, pod kierunkiem p. Marka Czoski i p.Beaty Brylowskiej. Nasi aktorzy starali się przedstawić najpiękniej jak potrafili ,prawdę płynącą z Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa. Ich gra aktorska,ciekawe stroje,piękna oprawa muzyczna i scenografia,wprowadziły wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję,że to przedstawienie pozwoliło nam wszystkim zatrzymać się choć na chwilę i po raz kolejny dostrzec to,co najważniejsze -Miłość płynącą z betlejemskiej stajenki. Mamy też nadzieję,że jasełka podobały się  publiczności. Zostały bowiem nagrodzone gromkimi brawami i słowami podziękowania od wicedyrektor p. Justyny Miszke – Redmann. To właśnie one są największą nagrodą dla aktorów i nauczycieli przygotowujących przedstawienie. Dziękujemy bardzo rodzicom,którzy wyrazili zgodę na udział dzieci w zajęciach koła teatralnego oraz za przygotowanie ciekawych strojów dla nich. Nasze podziękowania kierujemy także do naszych aktorów za ich pracę na scenie,do p. Ewy Westphal za piękną oprawę muzyczną i do p. Marzeny Hazuki - Beraś za przygotowanie niepowtarzalnej,świątecznej scenografii scenicznej.

Opiekunowie koła:p. Marek Czoska i p. Beata Brylowska

Jasełka "Tamtej nocy w Betlejem"

Utworzono dnia 30.12.2019, 19:22