Grupa teatralna JBT Junior

Utworzono dnia 20.10.2020

W nowym roku szkolnym 2020/ 2021,  grupa teatralna JBT Junior wznowiła swoją działalność. Spotykamy się w każdy  czwartek od godz.15 do 17. Na naszych zajęciach panuje miła i twórcza atmosfera.  Bawiąc się w teatr, jednocześnie poznajemy tajniki gry aktorskiej. Nabywamy umiejętności, które potrzebne są każdemu aktorowi, zarówno na tych małych, jak i wielkich scenach teatralnych. Wiemy, jak ważne jest współdziałanie w grupie. Uczymy się odpowiedzialności za to, co robimy, ponieważ za każde przedstawienie odpowiadają wszyscy. Kompetencje , których  nabywamy podczas zajęć, uwrażliwiają nas na sztukę i uczą  coraz bardziej świadomego obcowania z nią. Koło teatralne to nie tylko rozwijanie naszych pasji, zdobywanie nowych umiejętności, ale także budowanie wzajemnych relacji.Tu tworzą się nasze pierwsze przyjaźnie.Wierzymy, że te  prawdziwe. W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy pracę na przedstawieniem pt" Calineczka". Przygotowujemy się do jego wystawienia w naszej szkolnej sali teatralnej. Chcielibyśmy je nagrać i w formie filmu Wam pokazać. Mamy nadzieję, że nam się uda. Życzcie nam powodzenia.

Grupa teatralna JBT Junior

Utworzono dnia 20.10.2020, 11:35

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.