Dyskoteka karnawałowa

Utworzono dnia 18.02.2020

13 lutego 2020 r. w budynku przy ul. Szkolnej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VI zorganizowana przez Radę Rodziców. Imprezę prowadził Disc Jockey, który zadbał o wspaniałą muzykę i w ten sposób porwał wszystkich do tańca. Uczniowie bawili się fantastycznie. Dyskoteka była wspaniałą okazją do zaprezentowania się w stroju karnawałowym. Trzeba przyznać, że dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością. Zwłaszcza dziewczynki zaskoczyły wszystkich niebanalnymi i oryginalnymi strojami.

W trakcie zabawy dziewczęta z PROJEKTU POKAZ prowadzonego przez panią Marzenę Hazukę-Beraś zaprezentowały stroje z różnych lat XX wieku. Pokaz otworzyła modelka w stroju z lat 20., która miała na sobie „małą czarną” z frędzlami, następnie strój z lat 30. to wąska spódnica i elegancka bluzka, lata 40. to lata wojny, a więc wygodny płaszczyk i elegancka chustka pod szyją, strój z lat 50. to rozkloszowane spódnice Diora, szalone lata 60. to pierwsze sukienki mini, lata 70. to oczywiście styl hippie, kolorowe lata 80. kicz i ramoneska. Pokaz zakończyły lata 90., które już w zeszłym roku wróciły do mody. Wspaniała rewia przygotowana przez dziewczęta była ciekawym urozmaiceniem karnawałowej dyskoteki.

14 lutego 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową z okazji święta zakochanych. Każdy mógł przekazać bliskiej osobie kartkę w postaci czerwonego serca, które jest symbolem tego święta.

M.M.

Dyskoteka karnawałowa