Samorządowa Szkoła Podstawowa im. gen. broni Zygmunta Berlinga

Apel bożonarodzeniowy w szkole przy ul. Leśnej

Utworzono dnia 26.12.2019

W piątek 20.12.2019 roku w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w szkole przy ul. Leśnej odbył się apel bożonarodzeniowy, na który zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas młodszych 0- III. Celem spotkania było kultywowanie zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych w szkolnym gronie.

Na wstępie tej niecodziennej uroczystości wszystkich zebranych przywitała pani dyrektor Dorota Sychowska, która w ciepłych słowach rozpoczęła nasze kolędowanie. Muzyczny charakter apelu spowodował, że wszystkie dzieci włączyły się we wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Reprezentanci klas przygotowali utwory muzyczne w których się zaprezentowali przed społecznością szkolną. Usłyszeliśmy wiele znanych i lubianych przez dzieci utworów zarówno w języku polskim, angielskim oraz przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Finalnym elementem tego niezwykłego spotkania był wspólny taniec bożonarodzeniowy, który odtańczyły panie wychowawczynie wszystkich klas razem z dziećmi na widowni. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i z uśmiechem na twarzy włączyły się w wspólną zabawę. Na koniec nie zapomnieliśmy również o przypomnieniu dzieciom zasad bezpiecznego zachowania się w okresie przerwy świątecznej oraz numerów alarmowych. Wesołych Świąt!!!

Apel bożonarodzeniowy w szkole przy ul. Leśnej

Utworzono dnia 26.12.2019, 13:39

Styczeń 2020

PZPOW - zajęcia sportowe