Andrzejkowe wróżenie

Utworzono dnia 03.12.2019

W piątek 29 listopada Samorząd Uczniowski klas IV-VIII z ulicy Leśnej przygotował, pod opieką p. Doroty Galiniewskiej i p. Hanny Honik-Hewelt, niespodziankę dla wszystkich uczniów. Zostaliśmy zaproszeni do czytelni szkolnej, która zmieniła się w tym dniu w miejsce magiczne, natomiast przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zamienili się w wytrawnych wróżbitów. Na każda klasę, która odwiedziła tego dnia czytelnię czekało wiele atrakcji. Mogliśmy odsłonić fragmenty swojej przyszłości podczas lania wosku, wróżb karcianych, a nawet w czasie wróżenia z ręki. Była także okazja do poznania imienia swojej przyszłej sympatii, a także odgadnięcia kto z nas jako pierwszy zmieni stan cywilny.
Dodatkową atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów, była możliwość pomalowania twarzy. w szkole pojawiło się dzięki temu mnóstwo piesków, kotków, czy motyli..

Spotkanie to było doskonałą okazją do wspólnej zabawy, ale umożliwiło nam także poznanie kilku popularnych andrzejkowych tradycji.

Andrzejkowe wróżenie

Utworzono dnia 03.12.2019, 18:36