Akcja - "Tusz do paki"

Utworzono dnia 13.12.2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

miło nam poinformować,  że  nasza szkoła  bierze  udział w  ogólnopolskiej  akcji ekologiczno - edukacyjnej „Tusz do paki”. Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska  z  jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych  i  pro-pomocowych. Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

W  naszej  szkole  zostaną  umieszczone  pojemniki  na  zużyte tusze do drukarek  atramentowych    do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub w pracy rodziców.  Za  każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

Przekażemy dzieciom ulotki informacyjne. Wszystkie materiały i kartony przejdą  24 godzinną kwarantannę.

Mamy nadzieję, że włączycie się Państwo do akcji  „Tusz do paki”  - www.tuszdopaki.pl

WAŻNE :

Zbieramy wyłącznie tusze od drukarek atramentowych nie laserowych. Akcja ma charakter ciągły.

Obejrzyj 3 minutowy filmik najlepiej całą rodziną: https://drive.google.com/file/d/1T-4eNWGVJ3O9ZUwccWLNDUcE47u14zr-/view?usp=sharing

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.