AKCJA EKOLOGICZNA OBSERWATOR WYBRZEŻA EUROPY 2020 ZA NAMI

Utworzono dnia 08.10.2020

W dniu 1 października uczniowie klasy V B wzięli udział w akcji ekologicznej „Obserwator Wybrzeża Europy”. Wydarzenie to na stałe wpisało się już w realizację działań ekologicznych podejmowanych przez naszą szkołę. Celem akcji było promowanie prawidłowych postaw proekologicznych wśród uczniów, poznanie charakterystycznych cech unikatowego środowiska – wybrzeża morskiego oraz poznanie charakterystycznych gatunków fauny i flory tego terenu. Wyprawie towarzyszyła ładna pogoda, co niewątpliwie sprzyjało osiągnięciu zamierzonych celów. Tradycyjnie, akcja miała miejsce w rezerwacie florystycznym w Białogórze. W ramach zajęć przeprowadzono również konkurs wiedzy ekologicznej. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę ufundowaną przez Urząd Gminy Wejherowo. Opiekę nad akcją sprawowała pani Ilona Szukieć oraz pan Dawid Kaczmarek.

AKCJA EKOLOGICZNA OBSERWATOR WYBRZEŻA EUROPY 2020 ZA NAMI

Utworzono dnia 08.10.2020, 19:42