English for Educators Level I w Irlandii

Utworzono dnia 10.12.2018

W dniach 22.10. – 26.10.2018r. trzy nauczycielki naszej szkoły Pani Anna Dzięcielska, Pani Aneta Mitrowska oraz Pani Joanna Syska brały udział w kursie języka angielskiego w Dublinie.

Kurs został zorganizowany przez instytut „Dorea” specjalizujący w szkoleniach dla nauczycieli. Podczas kursu Panie doskonaliły praktyczne umiejętności języka angielskiego. Poza naszymi nauczycielkami w ich grupie językowej znaleźli się nauczyciele z Hiszpanii, Włoch, Francji i Holandii.

Poza nauką języka Panie poznawały kulturę i historię Dublina. Wróciły do nas pełne wrażeń, zapału i pomysłów do pracy. Wyjazd do Irlandii był ostatnim wyjazdem w ramach projektu Eramsus+ „Zdobywanie kompetencji językowych i dydaktyczno - metodycznych w dobie zmian oświatowych” realizowanego w naszej szkole.

English for Educators Level I w Irlandii

Utworzono dnia 10.12.2018, 18:47